Állásajánlatok

Cégünk egy stabil, dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A SUNWARD és MST építőipari gépek hazai forgalmazójaként központi csapatunk bővítésére keresünk új kollégát. Céljaink között prioritást élvez ügyfeleink magas szintű, és minőségű kiszolgálása. Ha egy igazán fiatalos, és jó csapatban dolgoznál, megvan benned a kellő lendület, és motiváció, angolul magabiztosan kommunikálsz, akkor nálunk a helyed.

VEVŐSZOLGÁLATI MŰSZAKI KOORDINÁTOR

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Új munkatársunk feladatai:

  • szerviz és alkatrész (garanciális is) folyamatok koordinálása
  • folyamatos egyeztetés a gyár szerviz osztályával (angol nyelven)
  • gépek átadásra való felkészítésének, irányítása, adminisztrálása,
  • kimutatások, riportok készítése és előkészítése
  • szerviz osztály költség kimutatásainak napra készen tartása
  • ügyfélelégedettségi rendszer kialakítása, annak karbantartása
  • szerviz folyamatok támogatása, tovább fejlesztése

Jelentkezési feltételek:

  • felsőfokú műszaki végzettség ( PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK )
  • precizitás, pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Microsoft Office (Excel, Word) gyakorlati ismerete
  • kiváló együttműködési és kommunikációs készség
  • legalább középfokú angol nyelvismeret, szóban és írásban

A pályázat elbírálásánál előnyt jelenthetnek:

  • több éves szakma tapasztalat hasonló területen
  • felsőfokú angol nyelvismeret
  • tatabányai lakhely

Amit kínálunk:

  • Maximális támogatás a betanulási idő alatt és az után is
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos, 100%-ban magyar tulajdonú stabil munkahely
  • Lendületes csapat, változatos munkaköri feladatok
  • Lehetőség szakmai fejlődésre

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat / de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Szükséges végzettség:

  • Főiskola / Egyetem (diploma megléte)

Szükséges nyelvtudás:

  • angol

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Tatabánya

Önéletrajzot bérigény megjelölésével a gepkereskedelem@vertesker.hu email címre várjuk.